Facebook
Eksperci Urody
81-575 Gdynia, ul. Starodworcowa 1e/2
Pon. - Pt. 09:00-21:00 / Sobota 09:00 - 15:00
O nas

Salon kosmetyczny Eksperci Urody powstał w październiku 2009 roku i łączy szczególną dbałość o urodę z profesjonalizmem popartym ponad 15-letnim doświadczeniem naszego personelu.

Nasz zespół składa się z wysoko wykwalifikowanych specjalistów posiadających rozległą wiedzę zarówno praktyczną  jak i merytoryczną w dziedzinie kosmetologii.


Chcieliśmy stworzyć miejsce przyjazne a zarazem eleganckie i wygodne, skłaniające do relaksu i zapewniające klientowi przyjemną chwilę odpoczynku w wyjątkowej atmosferze.


Zależy nam, żeby salon wyróżniał się nie tylko profesjonalizmem, ale także bezpieczeństwem proponowanych usług. Naszym celem jest sprostać najwyższym oczekiwaniom klientów , dlatego podjęliśmy współpracę z firmami wiodącymi na rynku kosmetyki profesjonalnej. Ich produkty i urządzenia łączą najnowsze technologie i rozwiązania, zajmują pierwsze miejsca w dziedzinach medycyny estetycznej, biotechnologii i zabiegów SPA, są to Yasumi, Karbokdyterapia- Carboxytherapy TM Dual MC2, Bott- med, Beauty system, Biotronik, Bio-Profil: Filorga, Borbe-Euromi, Mediderma, Jean d'Arcel Organique, Charmine Rose, Farmona, Ägyptos, Yonelle . Jesteśmy Salonem Ekspertem firmy Xylogic oraz Epionce.


Stawiamy na indywidualne podejście do każdego klienta dlatego proponujemy Państwu bogatą gamę kompleksowych zabiegów poprzedzonych indywidualnymi konsultacjami.


Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Zrób prezent
bliskim!

Zakup kartę upominkową na dowolną kwotę lub wybrany zabieg.

› dowiedz się więcej

Promocje

KARBOKSYTERAPIA MEDYCZNA!

Promocja do 15.09.2015

- 3 spotkania z Karboksyterapią - 300 zł

(zabieg twarz + wybrana  partia ciała)

Konsultacje

Umów się na bezpłatną konsultację.

 

Dobierzemy gamę zabiegów

specjalnie przygotowaną do Twoich potrzeb.

Eksperci Urody
Eksperci Urodyesmetic.pl